E-Biuletyn

Subskrybuj newsletter

OK

Kariera

Praca z nami przypomina pracę w gronie przyjaciół, która jest oparta na poczuciu wspólnoty, entuzjazmu i radości. A my zawsze szukamy ludzi, którzy podzielają nasze pozytywne nastawienie.

Wierzymy, że satysfakcja z pracy, duma z produktów i wartości firmy są kluczowymi czynnikami pozwalającymi z sukcesem konkurować na rynku zarówno teraz jak i w przyszłości.

Wolne Wakaty:

Technik/Mechanik

Elektryk Jachtowy/Okrętowy

Praktykant PG wydziału EiA

Praktytant PG wydziału OiO

1. Wymagania:

- Umiejętności praktyczne w zakresie mechaniki, diagnostyki, naprawy silników i przekładni,
- Umiejętność czytania i posługiwania się dokumentacją techniczną w języku angielskim,
- Dyspozycyjność i możliwość pracy w delegacjach
- Mile widziana podstawowa wiedza z zakresu elektrotechniki i hydrauliki siłowej,

- Prawo jazdy kat.B

2. Obowiązki:

- Realizacja zleceń serwisowych dotyczących montażu, naprawy  układów napędowych i innych systemów jachtowych,

- Rozwiązywanie problemów technicznych dotyczących układów mechanicznych stosowanych na    jednostkach,

- Przygotowywanie raportów technicznych z wykonanych zleceń,

- Dobór części do oferty naprawy lub serwisu.

3. Firma oferuje

- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Szkolenia techniczne

- możliwość rozwoju

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o składanie ofert drogą elektroniczną na adres email:
Prosimy o dołączenie do CV i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz.

1. Wymagania

- Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, preferowane: stoczniowe lub eksploatacyjne (praca na morzu)
- Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych
- Znajomość układów sterowania oraz sterowników PLC (programowanie)
- Umiejętność czytania schematów elektrycznych
- Umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi
- Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów technicznych oraz podejmowania decyzji pod presją czasu
- Podstawowa znajomość zagadnień hydrauliki, i mechaniki
- Umiejętność pracy w zespole, dobra organizacja pracy, dokładność
- Duża samodzielność
- Bezwzględna dbałość o terminowość wykonania projektu z zachowaniem najwyższych standardów jakości usługi
- Znajomość pracy z komputerem,
- Dyspozycyjność i gotowość do wyjazdów
- Prawo jazdy kat. B
- Dobra znajomość języka angielskiego
- Mile widziana umiejętność z dziedziny projektowania nowych układów elektrycznych
- Mile widziana osba uprawiająca żeglarstwo

2. Firma Oferuje

- Zatrudnienie w oparciu o umowę
- A trakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość kształcenia i rozwoju.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o składanie ofert drogą elektroniczną na adres:
Prosimy o dołączenie do CV i podpisanie następującej klauzuli: " Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w dokumencie CV zarówno na potrzeby prowadzonej rekrutacji jak również po jej zakończeniu. Jednocześnie wyrażam zgodę na pozostawienie przekazanego dokumentu CV przez pracodawcę oraz przetwarzania moich danych osobowych w celu tworzenia i prowadzenia elektronicznej bazy danych co umożliwi wykorzystanie moich danych osobowych w kolejnych procesach rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. ( Dz. U z 2002 nr 101, poz. 926) ."

1.Obowiązki:

•    Wsparcie działu techniczno – handlowego
•    Przygotowanie wstępnych ofert
•    Dyspozycyjność 3-5 dni w tygodni

2.Firma oferuje:

•    Szkolenia i rozwój kompetencji w ramach stanowiska
•    Możliwość podjęcia pracy po ukończeniu praktyk

3.Informacje dodatkowe:

•    Wymagane prawo jazdy kat B
•    Znajomość AutoCad
•    Bardzo dobra znajomość j. angielskiego

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)